31-08-2016 / PRACOWNIK RECYKLINGU - niemieckie warunki zatrudnienia

Nr ref: REC/DE/2016  |  Kraj: Niemcy  |  Branża: Logistyczna

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik recyklingu

Miejsce pracy: Niemcy - Alzenau

Zakres obowiązków:
- praca na zakładzie zajmującym się recyklingiem metali
- obsługa wózka widłowego
- obsługa prostych maszyn do odzyskiwania metali z urządzeń elektronicznych oraz części samochodowych (np. komputery - płyty główne, katalizatory)

Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie w kierunku logistycznym (techniczne)
- uprawnienia na wózek widłowy
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV - Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com w temacie e-maila  proszę wpisać numer referencyjny: REC/DE/2016

Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: 748-118-90-31

Napisz do nas