31-08-2016 / LAKIERNIK - niemieckie warunki zatrudnienia

Nr ref: LAK/DE/2016  |  Kraj: Niemcy  |  Branża: Produkcja

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) poszukuje OD ZARAZ pracowników na stanowisko:

Lakiernik

Miejsce pracy: Niemcy , Remptendorf

Zakres obowiązków:
- lakierowanie dużych elementów  techniką Airless i Airmix
- przygotowanie powierzchni do lakierowania

Wymagane:
- wykształcenie kierunkowe
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy kat B + samochód do zabrania na wyjazd
- mile widziane uprawnia na suwnice, wózki widłowe

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
- pełny pakiet socjalny
- dodatki na paliwo
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ? Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com  wpisując w temcie numer referencyjny: LAK/DE/2016

Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: 748-118-90-31

Napisz do nas