30-08-2016 / ŚLUSARZ - MONTER - austriackie warunki zatrudnienia

Nr ref: SM/DE/2016  |  Kraj: Austria  |  Branża: Produkcja

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Ślusarz - monter

Miejsce pracy: Niemcy ? Bönnigheim

Zakres obowiązków:
- montaż konstrukcji stalowych  -praca na budowie (również na wysokościach)
- spawanie elektryczne

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- uprawnienia na zwyżki
- uprawnienia spawania elektrycznego
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ? Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com W temacie e-maila  proszę wpisać numer referencyjny: SM/DE/2016

Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: 748-118-90-31

Napisz do nas