09-01-2016 / ŚLUSARZ - MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH/SPAWACZ - austriackie warunki zatrudnienia

Nr ref: KS/AT/2016  |  Kraj: Austria  |  Branża: Budowlana

EURO LABORA, nr certyfikatu 7061, dla swojego austriackiego klienta, poszukuje osób na stanowisko:

Ślusarz - monter konstrukcji stalowych/Spawacz

Miejsce pracy: Austria - Vorarlberg

Opis stanowiska:
- budowa i montaż konstrukcji stalowych
- spawanie konstrukcji stalowych (grubości od 12 mm)
- praca z rysunkiem technicznym
- praca w systemie 3-zmianowym
- gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe
- dobra znajomość języka niemieckiego
- aktualny certyfikat MAG
- umiejętność czytania planów konstrukcyjnych

Mile widziane:
- umiejętność obsługi robotów spawalniczych

Oferujemy:
- pracę długoterminową  na warunkach austriackich
- atrakcyjne warunki finansowe+ dodatki zmianowe + diety (+ 13 i 14 pensja)
- zakwaterowanie
- pełny pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem oraz certyfikat spawalniczy (mile widziane CV w języku niemieckim, certyfikaty, itp) na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: KS/AT/2016

Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: 748-118-90-31

Napisz do nas