18-08-2016 / POMOCNIK LAKIERNIKA - niemieckie warunki zatrudnienia

Nr ref: LAK/DE/2016  |  Kraj: Niemcy  |  Branża: Produkcja

Firma Euro Labora (nr certyfikatu:7061) dla swojego niemieckiego partnera poszukuje osób na stanowisko:

Pomocnik lakiernika

Miejsce pracy:  Niemcy ? ok. Heilbronn

Zakres obowiązków:
- przygotowanie powierzchni pod lakierowanie
- szlifowanie i polerowanie
- lakierowanie

Wymagania:
- doświadczenia na w/w stanowisku
- dobra znajomość języka niemieckiego
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- zatrudnienie na warunkach niemieckich
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie
- pełny pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV (mile widziane CV w języku niemieckim oraz certyfikaty, itd. ) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny POM-LAK/DE/2016

Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: 748-118-90-31

Napisz do nas