07-06-2016 / ELEKTRYK - SZAFY STEROWNICZE - holenderskie warunki zatrudnienia

Nr ref: ELSS/NL/2016  |  Kraj: Holandia  |  Branża: Budowlana

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Elektryk - szafy sterownicze

Miejsce pracy: Holandia - Soeterberg

Zakres obowiązków:
- podłączanie i montaż szaf sterowniczych
- praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- doświadczenie w zakresie elektryki przemysłowej
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:
- umowę o pracę na holenderskich warunkach w pełnym wymiarze godzin
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ? Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy holandia@euro-labora.com W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: ELSS/NL/2016

Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: 748-118-90-31

Napisz do nas