30-08-2016 / ELEKTRYK SIECI KOMÓRKOWE - austriackie warunki zatrudnienia

Nr ref: ELKOM/AT/2016  |  Kraj: Austria  |  Branża: Produkcja

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Elektryk sieci komórkowe

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- montaż sieci komórkowych i nadajników

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- dobra znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne (certyfikat)
- gotowość do nadgodzin
- gotowość do pracy na wysokościach
- budowy na terenie całej Austrii
- prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp.) na adres mailowy: praca@euro?labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: ELKOM/AT/2016

Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: 748-118-90-31

Napisz do nas